Apartmán Rakousko, Alpy, Ubytování v Alpách, Alpy v zimě, Alpy,

Alpy v zimě

Bad Mitterndorf a okolí v zimě

30 m od domu je zastávka skibusu, který Vás zdarma dopraví na Tauplitzalm. Obec Bad Mitterndorf počínaje sezonou 2010/11 zprovoznila novou 8-místnou kabinkovou lanovku. Délka lanovky je 2,5 km a překonává převýšení 700 m. Byla k ní vybudována i široká sjezdovka o celkové délce 7 km, která za nástupní stanicí lanovky pokračuje dále až do obce Bad Mitterndorf. Můžete si tak užít několik kilometrů dlouhý sjezd.

Běžecké tratě začínají 100 od domu. Skipas platí pro 5 lyžařských středisek: Tauplitzalm, Loser, Riesneralm, Kaiserau a Planneralm.

Tauplitzalm 4 km

http://www.dietauplitz.com/index.php?id=98&L=4

Moderní sedačkové lanovky, vleky, sjezdovky a zasněžovací zařízení umožňují dokonalý požitek  lyžařům i příznivcům jízdy na snowboardu. Zasněžovací zařízení na 7 km dlouhém sjezdu do Tauplitz zaručuje jistotu sněhu až do údolí. Přestavěné sjezdovky na údolním sjezdu do Tauplitz vytvářejí prostor pro vaše lyžařské zážitky. Nový přibližovací vlek ke sjezdovkám do Tauplitz nabízí ještě větší komfort - již od parkoviště Tauplitzalm.

Díky přírodní zeměpisné poloze je Tauplitz jednou ze sněhově nejjistějších oblastí Rakouska. Záznamy dokládají výšku sněhu až do 5 metrů. Ještě v březnu zde zpravidla leží více než 3 metry. Navíc je v k dispozici moderní zasněžovací zařízení od vrcholků až do údolí. Díky tomu vám Die neue Tauplitz může nabídnout  jistotu sněhu od začátku prosince do poloviny dubna.

Na přibližně 40 kilometrů sjezdovek má moderní zasněžovací systém, který zaručuje dostatek sněhu. Na Tauplizalm vás vyveze 19 vleků (3 čtyř a 1 šestisedačková lanovky a lyžařské vleky), www.dietauplitz.com

Všechny sedačkové lanovky a vleky jsou v provozu od 9.00 do 16:00 hod.
Pokladna Tauplitz je otevřena od 9.00 do 16.00 hod.
Ceny skipasů: www.dietauplitz.com/index.php?id=49&L=4

mapa

Další střediska

Alpské sáňkování

Jízda na sáňkách je zárukou legrace a zábavy pro všechny.  Osvětlené sáňkařské dráhy na vás čekají.....

Dětská sáňkařská dráha – Obersdorf

Grundlsee – přírodní dráha Hohe Zlaim je otevřena do 22,00 hod – u vleku Kassahütter, noční lyžování i sáňkování středa + pátek 16.30 až 20.00hod. Noční sáňkování v Tauplitz – kasa u čtyřsedačkové lanovky – možno využít výhod Salzkammergut Winter Card.
www.grafenwiese.at

Design a kd (c) 2016 wedipa.com, vechna prva vyhrazena bytvalpach.cz, Prmyslov podlahy